• ZDJĘCIE 1
  • ZDJĘCIE 2

Forum Biznesowe Pogranicza „Food Industry Life”

S001 spotzanowni Państwo,

Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach jest współorganizatorem II edycji wydarzenia Forum Biznesowe Pogranicza „Food Industry Life”, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2017 r. w Suwałkach.

Celem wydarzenia jest zgromadzenie przedstawicieli instytucji okołobiznesowych, samorządowców, przedsiębiorców oraz ekspertów, aby wspólnie pochylić się nad problematyką, wiodącej w regionie, branży rolno-spożywczej.

Wydarzeniem towarzyszącym Forum będą bezpłatne targi wystawców, podczas których prezentowana będzie oferta producentów i  przetwórców z w/w branży. Dodatkowo, przy współpracy z ośrodkami Enterprise Europe Network, formuła targów została poszerzona o spotkania B2B, które odbywać się będą 10 listopada. W tym celu zaproszeni zostali m.in. przedsiębiorcy z Litwy, Łotwy oraz Białorusi.

Głównym organizatorem Forum jest Prezydent Miasta Suwałki. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu, natomiast Uniwersytet w Białymstoku udzielił Patronatu Naukowego.

ADRES BIURA

ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2/1/1

16-400 Suwałki

godziny otwarcia: 700 - 1500


Linki

www.agronom.net.pl

www.arimr.gov.pl

www.minrol.gov.pl

Kto jest online?

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.